zakres usług

  1. Strony WWWprojektowanie stron i aplikacji www w technikach xhtml, html5, php, js; projekty wordpress itp.
  2. Pozycjonowanie stronoptymalizacja stron zgodnie z zasadami SEO, doradztwo w zakresie słów kluczowych
  3. Hostingutrzymanie stron www Klientów na serwerze sieciowym
  4. Corporate identityprojektowanie wizytówek, papierów firmowych i in. w jednolistej konwencji graficznej

oferta

Firma interretis proponuje cały wachlarz usług związanych z powstaniem serwisu internetowego. Projekt realizowany jest bardzo szybko, dzięki czemu efekt w postaci strony www Klient zauważa niedługo po nawiązaniu kontaktu. Tworzone są zarówno strony niewielkie, stanowiące wizytówkę organizacji, jak również większe serwisy oparte o bazy danych.

Moje honorarium jest dużo niższe niż u innych firm programistycznych czy agencji reklamowych ze względu na niskie koszty własne. Jak się jednak przekonali dotychczasowi Klienci interretis, poziom świadczonych usług jest wysoki. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania i przewidywanego nakładu pracy. Na każdym etapie jego realizacji Klient ma możliwość podglądu postępów pracy.

Strony tworzone przez interretis poprawnie wyświetlane są przez najważniejsze przeglądarki www. Kod tych stron jest zgodny ze standardami w3c i zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google. Strony mogą być interaktywne dzięki wykorzystaniu języków skryptowych PHP oraz JavaScript. Mogą też korzystać z rozbudowanych baz danych. Zajrzyj do portfolio, opis poszczególnych realizacji lepiej zilustruje możliwości firmy.